Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Vánoční­ turnaj dvojic v lí­ném tenise

Tělocvična TJ Zdemyslice Zdemyslice 64

27. prosince 2104 proběhl v tělocvičně vánoční turnaj smíšených dvojic v líném tenise. Turnak začal v odpoledních hodinách a trval do pozdního večera. Zúčastnilo se 9 dvojic. Stupně vítězů byly obsazeny následovně: Ondřej Kropík a Václav Hejl Iveta Roudová a Aleš Polívka Jan Fiala a Anna Rajtmajerová. Po turnaji následovalo posezení v klubovně.   Fotogalerie Uvádíme zde …

Vánoční­ turnaj dvojic v lí­ném tenise Pokračovat ve čtení »

Turnaj v nohejbale

Tělocvična TJ Zdemyslice Zdemyslice 64

V lednu 2015 proběhl v tělocvičně TJ turnaj v nohejbale. Zúčastnilo se 8 dvojic a stupně vítězů byly obsazeny v následujícím pořadí: Václav Pecka a Petr Česal Pavel Švarc a Jan Láska Václav Hejl a Igor Špelina Gratulujeme!   FOTOGALERIE

Apriliáda

Tělocvična TJ Zdemyslice Zdemyslice 64

18. dubna 2015 v jednu odpoledne odstartovala v tělocvičně TJ Zdemyslice Apriliáda neboli volba zdemyslické Miss! Zúčastnilo se 75 účinkujících. Součástí soutěže byla promenáda misek ve společenských šatech, volná disciplína či Nožičky. Kromě samotné soutěže byla k vidění řada vystoupení, např. zumba dětí, balet Klárky Šelmátové či vystoupení důchodkyň.

Podzimáček 2015

I v roce 2015 se konal tradiční Podzimáček pro děti. Podívejte se na ochutnávku fotografií.   Fotografie Fotogalerie je k vidění na našem facebooku.

Silvestrovský pochod

Letošní Silvestrovský pochod jsme zkusili pojmout jako Stopovačku pro dospělé, ačkoli úmysl se nakonec tak trochu minul účinkem. Vycházku jsme si i přesto užili. Zúčastnilo se asi 50 lidí. Společně jsme došli na Rohatou, kde jsme udělali táborák, opekli buřty a připili si na Nový rok.   Fotogalerie Celá fotogalerie je k vidění na našem Facebooku.