Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Procházka Pohádkovým lesem

Tělocvična TJ Zdemyslice Zdemyslice 64

Srdečně Vás zveme na další procházku Pohádkovým lesem. Kdy: 28.5.2016 V kolik: postupný start od 14:00 do 16:00 Start: Sokolovna ve Zdemyslicích Vstupné: děti - 35,- Kč, dospělí - 50,- Kč Pojďte si užít zábavné odpoledne se svými dětmi a s našimi pohádkovými bytostmi. Občerstvení je zajištěno. Děti dostanou špekáček. Těšíme se na Vás!   Fotogalerie

35Kč

Stopovačka pro rodiče s dětmi (cca 2-6 let)

Malé hřiště Zdemyslice Zdemyslice

TJ Zdemyslice z.s. uspořádala dne 21.8.2016 stopovačku pro rodiče s dětmi (cca 2-6 let). Start i cíl byl na malém hřišti. Začátek byl v 15:30 h. I přes nestabilní počasí s dešťovými přeháňkami byla účast pěkná v počtu 9 rodin, celkem 15 dětí. Startovné bylo dobrovolné a aktivní účast jednoho z rodičů nutná. Akci, která trvala necelé 2h, si …

Stopovačka pro rodiče s dětmi (cca 2-6 let) Pokračovat ve čtení »

Loučení s létem pro děti

Malé hřiště Zdemyslice Zdemyslice

TJ Zdemyslice z.s. a SDH Zdemyslice uspořádaly dne 28.9.2016 (ve státní svátek) soutěžní odpoledne pro děti s názvem LOUČENÍ S LÉTEM. Na Loučení přišlo 45 dětí a akci hodnotíme jako povedenou.   Na našem Facebooku si můžete prohlédnout fotky z akce.

Tvořivé odpoledne pro děti (každý měsíc)

Tělocvična TJ Zdemyslice Zdemyslice 64

Zejména naše malé a nejmenší kamarády zvede na pravidelná Tvořivá odpoledne pro děti s Anetou Kyselovou. První tvoření proběhlo 2.10. 2016 a další budou probíhat vždy každou první neděli v měsíci, od 15:30 h do 17 h v Sokolovně ve Zdemyslicích.   Těšíme se na vás!

20Kč – 50Kč

Podzimáček 2016

Hostinec U Komorousů Zdemyslice 6, Blovice

V sobotu 19. listopadu 2016 proběhlo na sále hostince ve Zdemyslicích tvořivé odpoledne pro všechny velké i malé děti. Krásné věci z přírodních materiálů si přišlo vyrobit 50 dětí. Foto z akce na našem Facebooku.

40Kč

Dětský maškarní bál 2017

Hostinec U Komorousů Zdemyslice 6, Blovice

Dne 11.2.2017 se konal dětský maškarní bál. Akce se podařila, i přes počínající jarní prázdniny a pokračující chřipkovou epidemii :-) Foto z akce zde.

Zdarma – 50Kč

Možná přijde i kouzelník

Hostinec U Komorousů Zdemyslice 6, Blovice

Foto z podařené akce zde: Tělovýchovná jednota Zdemyslice z. s. Vás zve na zábavné odpoledne s názvem: MOŽNÁ PŘIJDE I KOUZELNÍK 22. dubna 2017 (sobota) od 16. 00 hod. v hostinci „U Komorousů“ ve Zdemyslicích Vstupné: 50,- Kč Čeká Vás spousta zábavy a krásných vystoupení! Srdečně zvou organizátoři akce! Těšíme se na Vás!

50Kč